PRESTIŽ, KOMUNITA, AMBICE, PROFESIONALITA, OPORA
To je to, co nás definuje. A bude definovat i vás. 

prozek-kancelar

Zavolejte nám 

 PRESTIŽ 

Staňte se naším realitním makléřem. Budete součástí uznávané mezinárodní značky, která je světovou jedničkou v realitách. V síti CENTURY 21 je více než 8000 kanceláří v 81 světových zemích. 


 KOMUNITA 

Přidáte se do komunity profesionálů napříč oborem realit. Budete se učit od těch nejlepších. Vždycky se můžete naučit něco nového. Dokud se nestanete vy tím nejlepším. 


 AMBICE 

Respektujeme ambice každého, ať už je třeba vaším snem otevřít si jednou vlastní realitní kancelář. V CENTURY 21 Realitas Central na vás čeká přátelský kolektiv a zkušený tým makléřů. Navzájem se inspirujeme, pomáháme si a jsme k sobě féroví.


 PROFESIONALITA 

U nás projdete mezinárodně uznávaným školením CENTURY 21 ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Chceme, aby s našimi zákazníky jednali profesionálové. U nás se stanete skutečnými profesionály.


 PODPORA 

Kromě školícího a tréninkového systému budete mít v kanceláři k ruce mentora, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

 

Zajímá Vás práce v naší kanceláři? Zavolejte nám! 

 

Jiří Kozumplík 608 666 555

 

Abychom byli ještě konkrétnější, co to vzít trochu praktičtěji?

 

 ZÁZEMÍ 

Uvědomujeme si důležitost toho, jaký první dojem na klienta uděláte. Proto vám budou na schůzky k dispozici prostory moderní reprezentativní kanceláře.


 INOVACE 

Coby makléř CENTURY 21 Realitas Central můžete využívat nejnovější technologie, díky kterým prodáte či pronajmete nemovitost mnohem rychleji a jednodušeji.


 ROVNOVÁHA 

Vyhněte se zbytečnému stresu a zůstaňte v rovnováze. Soustřeďte se na to, čemu rozumíte a v čem jste skutečně dobří. Se vším ostatním vám pomůže náš tým odborníků a zázemí asistentek.


 JISTOTA 

Ne vždy jde vše zcela podle plánu. My pro to máme pochopení. Získejte jistotu ve chvíli, kdy se nedaří. Využívejte zakázek obdržených přímo od kanceláře. Nechybí ani spolupráce s developery. 


 STANDARD 

To, co je jinde bonusem, je u nás standardem. Získáte přístup k cenovým mapám, monitoringu soukromé inzerce, tržním analýzám, monitoringu dražeb a dalším u nás samozřejmým programům pro dobře odvedenou práci. Home staging, profesionální focení, video prohlídky, půdorysy, dronové záběry. Vše, co vám pomůže dosáhnout lepších výsledků, je vám k dispozici. 


  MOŽNOSTI 

Vše je vždy o domluvě. Domluvíme se s vámi tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. K dispozici je vám nekonečně možností. Samozřejmě také možnost telefonu s číslem, notebooku či vozu na operativní leasing. Hypotečního poradce najdete přímo v kanceláři, nadstandardní vztahy s bankami máme také. Nabízíme další benefity v podobě fitness karet, restaurací, koncertů, sportu,… No, však to znáte.

 

Zaujala vás možnost stát se naším kolegou?

Zavolejte nám a domluvíme si nezávaznou schůzku s výbornou kávou.

 

Jiří Kozumplík 608 666 555

 

Nemusíte posílat CV, prostě nám zavolejte nebo napište na RealitasCentral@century21.cz 

Nebo nás kontaktujte přes odkaz: https://kariera-makler.cz/ 

 

  

 Zajímá vás, s kým budete pracovat?

 

 "Jsem máma Adama a Terezky a obchodník v jedné osobě. Klienty provádím prodejem se stejnou péčí jako své děti životem."

Musilova_new Monika Musilová

 

"Pro mě jako maminku s dítětem je důležitá flexibilita. Práci si můžu plánovat podle sebe, nebo pokud se moje plány změní z jiných důvodů, tak je možné je kdykoliv posunout."

Foto_Kateryna_Maksym_new Kateryna Maksym