Potřebujete prodat vaši nemovitost, ale nemáte důvěru v realitky?

S námi máte vše pod kontrolou.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost. Celý proces kontrolovat, účastnit se všech jeho částí a zároveň využít profesionálních služeb, postupů a možností realitky. Protože budete na prodeji své nemovitosti pracovat, dostanete za odvedenou práci také odměnu.

Co pro to můžu udělat, jaké budou další kroky?

Je to jednoduché, proces jsme rozdělili do 3 kroků.

  1. Zanechte nám Váš kontakt

Pomocí formuláře na naší webové stránce https://www.chciprodatnemovitost.cz/  nám prosím zašlete kontakt na Vás a informace o nemovitosti, kterou chcete prodat.

  1. Domluvíme si nezávaznou schůzku

Následně si spolu domluvíme schůzku, připravíme tržní analýzu nemovitosti, odhad reálné prodejní ceny, spojíme s Vaší představou, sestavíme plán prodeje na míru a seznámíme Vás s celým následným procesem krok za krokem.

  1. Spolu, nebo na klíč

Vyberete si formu spolupráce. Můžete se účasnit celého prodejního procesu, nebo nám jen předáte klíče a my zařídíme vše, až po převod prodejní ceny na Váš účet.

V případě nejasností se nám ozvěte na email asistentka@realitas.cz či telefonní číslo +420 608 666 222 a domluvte si osobní schůzku u nás v kanceláři. Rádi s Vámi vše probereme a najdeme rychlé řešení Vaší situace.