Prodáno

KRÁSNÝ RODINNÝ DŮM 5+2KK V ČERNOŠICÍCH

Prodali jsme RD, který tvoří v přízemí 4+kk s plochou 105 m² a terasou. V suterénu je samostatný byt 1+kk. Součástí domu je také posilovna s barem a s krbem, sauna, bazén. 

KRÁSNÝ DŮM 5+1 (3+1 A 2+KK) PRAHA 5

Prodali jsme čtyřpodlažní řadový dům o celkové ploše 341m², s dvougaráží, zahradou, několika balkony a velkou terasou s výhledem do zeleně. Dům byl rezervován po 3 měsících.

KRÁSNÝ DŮM PRAHA 8 - DOLNÍ CHABRY

Prodali jsme krásný RD o dispozici 5+kk se zahradou, saunou, terasou a bazénem. Z obývacího pokoje lze vyjít na odpočinkovou část zahrady do altánu s posezením a bazénem.

KRÁSNÝ ŘADOVÝ DŮM 4+KK V ČERNOŠICÍCH

Prodali jsme RD s dispozicí v přízemí: obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, chodba, technická místnost, předsíň, WC, velká terasa se zahradou. V podkroví se nachází 3 pokoje, koupelna a balkon.

KRÁSNÝ RD VE VONOKLASECH

Prodali jsme dům s dispozicí 4+1, tvořenou vstupní halou, garáží, kuchyní, obývacím pokojem a s terasou. V patře ložnice, koupelna, pracovna, pokoj a půdní prostor. Dům byl prodán obratem.

RD 6+3 (274 M²) V ČERNOŠICÍCH

Prodali jsme RD se zahradou a garáží. Stavbu bylo možné využívat ve stávajícím stavu, ale rovněž bylo možné dům přestavět. V 1NP je kromě obytných prostor také technické zázemí a garáž.

CHATA 3+KK CHATOVÁ OBLAST BUČILY

Prodali jsme zděnou, celoročně obyvatelnou chatu o velikosti 3+kk s dřevěnou verandou skládající se z obývacího pokoje s kuchyní a 2 ložnic, nedaleko obce Líchovy, rekreační oblast Zrůbek. 

DRUŽSTEVNÍ BYT 2+1 PRAHA VELESLAVÍN

Prodali jsme družstevní byt 2+1 v klidné lokalitě Veleslavína. Byt má prostorný obývací pokoj a ložnici, samostatnou kuchyň, okna na jih - byt je slunečný. K bytu patří sklepní kóje 2m².

LUXUSNÍ PENTHOUSE 505,7 M²

Prodali jsme penthouse o ploše 505,7 m² s terasou o rozloze 269,9 m², výřivkou, bazénem a saunou. Byt se nachází v Rezidenci Kavčí Hory v 12.NP v Praze. Do bytu se dostanete soukromým výtahem.

LUXUSNÍ BYTY 3+KK, CCA 109M²

Prodali jsme 8 bytů o dispozici 3+kk. Z bytů je výhled do Centrálního parku – Pankrácká pláň, Vltavu a historickou část Prahy. 

UXUSNÍ BYTY 1+KK, CCA 43 M²

Prodali jsme sedm luxusních bytů 1+kk v Rezidenci Kavčí Hory v budově "B", v části Praha 4 - Nusle, v ulici K Sídlišti.

LUXUSNÍ BYT 8+2 V PRAZE - HRADČANECH

Prodali jsme mezonetový byt 8+2, nedaleko Pražského hradu. Šetrně zrekonstruován v roce 2006 na základě architektonického návrhu ing. arch. Rudolfa Netíka. 

NOVÝ BYT 3+KK S PŘEDZAHRÁDKOU

Prodali jsme byt s předzahrádkou 194 m² v novostavbě bytového domu v klidné lokalitě Černošice s nádherným výhledem na Brdské lesy. Celý dům je bezbariérový.

NOVÝ BYT 4+KK S PŘEDZAHRÁDKOU

Prodali jsme nový prosluněný byt 4+KK s velkou předzahrádkou (220 m²) v Černošicích. Přístup do bytu i samotný byt je bezbariérový se dvěmi koupelnami. 

RD ČERNOŠICE 8+2 (3+1 A 5+1) SE ZAHRADOU

Prodali jsme dvougenerační rodinný dům 8+2 se 2 bytovými jednotkami o velikosti 3+1 a 5+1, s rovnou střechou, udržovanou okrasnou zahradou, garáží a zahradním domkem.

RD 6+3 (1+1, 2+1, 3+1) PRAHA RADOTÍN

Prodali jsme rodinný dům s dispozicí 6+3 vhodný pro užívání jako 3 byty, přízemí 1+1, II. NP 2+1, III. NP 3+1 s pěknou zahradou, dvěmi garážemi a pergolou s krbem na zahradě.

NOVOSTAVBA LETY U DOBŘICHOVIC, 4+KK

Prodali jsme rodinný dům o velikosti 4+kk v obci Lety. V domě se nachází obývací pokoj s kuchyní a kachlovými kamny, 2 pokoje, ložnice s terasou, šatna, technická místnost, koupelna a WC. 

DŮM 6+1 (5+1 A 1+KK) ČERNOŠICE

Prodali jsme velmi pěkný, vkusně řešený, nadčasový dům o velikosti 6+1 s možností užívání jako 5+1 a 1+kk se samostatnými vchody. Dům má celkem 4 podlaží.

POZEMKY PRO STAVBU RD LETOVICE

Prodali jsme pozemky na výstavbu RD o výměře 12.983 m², vhodné pro zástavbu rodinnými řadovými nebo samostatnými domy. Inženýrské sítě na pozemku a u pozemku.

MEZONET 4+KK, ČERNOŠICE

Prodali jsme mezonetový byt 4+kk o velikosti 214 m² s terasou 186 m², balkonem a sklepem. Byt je připraven k dokončení. Byt se nachází ve 3. a 4. NP, výtah vyjíždí na klíč až do bytu.

AREÁL LETOVICE

Prodali jsme areál na pozemku o výměře 6.475 m², který zahrnuje výrobní budovu, admin. budovu, kovové přístřešky, budovu skladu. Areál je vhodný k přestavbě na bytové domy.

BYT 4+KK S TERASOU, ČERNOŠICE

Prodali jsme byt 4+kk 130 m² s terasou 186 m² v Černošicích ve 4. podlaží. Dominantou bytu je obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem s výhledem na terasu a okolní lesy. 

LUXUSNÍ BYT 4+KK

Byt o dispozici 4+kk. Z bytu je výhled do Centrálního parku – Pankrácká pláň, Vltavu a historickou část Prahy. 

LUXUSNÍ BYTY 2+KK

Prodali jsme pět bytů o dispozici 2+kk. Z bytů je výhled do Centrálního parku – Pankrácká pláň, Vltavu a historickou část Prahy.

BYT 2+KK V ČERNOŠICÍCH

Prodali jsme slunný byt 2+kk, 49 m². Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ze kterého vedou schody do vyvýšeného patra na spaní, pokoj, koupelna a samostatné WC.

KRÁSNÝ DŮM 4+KK, ČERNOŠICE

Prodali jsme kajní řadový domek. Nachází se v obci Černošice. K domu náleží malá zahrádka s terasou, garáž a balkon.

KRÁSNÝ BYT 4+1, ŘEVNICE

Prodali jsme byt v osobním vlastnictví po rekonstrukci o dispozici 4+1 o celkové velikosti 114 m² s prosklenou lodžií a terasou, v obývacím pokoji se nachází krbová kamna. 

RODINNÝ DŮM 5+1, ČERNOŠICE

Prodali jsme velmi pěkný dům o velikosti 5+1 s pracovnou, s možností užívání jako 6+1, se zahradou, v krásné a klidné lokalitě v Černošicích u Prahy.

RODINNÝ DŮM 6+1, ČERNOŠICE

Prodali jsme dům o velikosti 6+1 se zahradou v Černošicích. Dům má celkem 3 podlaží (2 nadzemní podlaží a 1 podzemní) a je možné jej využívat i jako dvougenerační.

RODINNÝ DŮM 7+2, ZLATÁ OLEŠNICE

Prodali jsem rodinný dům ve Zlaté Olešnici o dispozici 7+2 (4+1 a 3+1) nedaleko Harrachova, přímo u lyžařského střediska Ski areál Zlatá Olešnice.