Jste z jakéhokoliv důvodu nuceni prodat svoji nemovitost? Spěcháte nebo jen nechcete čekat?

Doba realizace prodeje nemovitostí se pohybuje v řádech měsíců a někdy se prodej může realizovat i  rok a déle. Pokud tedy s prodejem pospícháte, nabízíme také přímý výkup Vaší nemovitosti!

V případě exekuce za Vás rychle a snadno vyřešíme veškeré pohledávky, nemovitost od Vás odkoupíme a následně Vám ještě zaplatíme. Výkupní cena nemovitosti bude vždy stanovena na základě našeho odborného odhadu ceny dané nemovitosti a poté Vám nabídneme nejvyšší možnou částku! Po doložení veškerých dokladů k dané nemovitosti jsme schopni vše realizovat v řádu hodin. Peníze vyplatíme hotově nebo na Vámi určený účet, případně na Vaše přání také do advokátní úschovy. Zajistíme Vám veškerý právní servis, včetně zajištění všech podkladů a smluv a budeme za Vás jednat s katastrálním úřadem.

Příklad námi řešeného případu:

Po vážné autonehodě jsem přestal být schopný vykonávat svojí dosavadní práci řidiče. Tohle vše se odehrálo dva roky po té, co jsme si s ženou vzali barák na hypotéku. Z počátku jsme to sice zvládali, ale s ubývajícím spořením jsme se s ženou dostali do dluhů a na barák nám vystavili exekuční řízení. Báli jsme se toho, aby se proces příliš nenatahoval tím, že do těchto věcí nevidíme a nerozumíme jim. Proto jsme se obrátili na realitní společnost CENTURY 21 Realitas Central, kteří se našeho případu ujali velmi profesionálně a v krátké době byli schopni nás zbavit dluhu, najít kupce na naší nemovitost a vyplatit nám peníze o kterých se mi zpočátku ani nezdálo.

Pokud s prodejem spěchat zase tolik nemusíte, zajistíme pro vás kompletní servis při prodeji Vaší nemovitosti s tím, že veškeré služby a úkony s tím související zajistíme na vlastní náklady.

Potřebujete poradit či pomoct s prodejem nemovitosti? Nechcete se dál nechat obírat o peníze exekutory a soudy?

Ozvěte se nám na email kozumplik@realitas.cz či telefonní číslo +420 608 666 555 a domluvte si osobní schůzku u nás v kanceláři. Rádi s Vámi vše probereme a najdeme rychlé řešení Vaší situace.